09.08.2019 | 15:22

Харківський міський центр зайнятості днями провів ярмарок вакансій за участю Комунального підприємства «Тролейбусне депо №2» в онлайн-режимі. Безробітним пропонували понад 150 вакансій за перспективними професіями.

Про це повідомила Харківська обласна служба зайнятості.

«Сьогодні ярмарок вакансій проходить із залученням інтернет-технологій, і ми вважаємо, що така форма презентації роботодавця є найбільш ефективною. Безробітні, які перебувають на обліку в базових центрах зайнятості та районних філіях, мали можливість долучитися до заходу за допомогою відеозв’язку та отримати всю необхідну інформацію щодо можливостей працевлаштування в тролейбусному депо №2», – зазначив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

Представники КП «Тролейбусне депо №2» розповіли учасникам онлайн-ярмарку історію підприємства, ознайомили безробітних з наявними вакансіями та умовами праці на підприємстві.

«Тролейбусне депо протягом довгого часу плідно співпрацює з обласною службою зайнятості, – пояснює директор підприємства Дмитро Липовий. – Наразі ми маємо більше 150 пропозицій роботи за професіями – водій тролейбуса, водій трамваю, кондуктор громадського транспорту, а також слюсар з ремонту рухомого складу та слюсар-електрик з ремонту електроустаткування. Завдяки проведенню онлайн-ярмарку вакансій маємо можливість презентувати підприємство та оперативно укомплектувати вільні робочі місця».

Слід також зазначити, що важливою перевагою роботи на підприємстві є офіційне працевлаштування, надання та оплата окрім щорічних, ще й додаткових та спеціальних відпусток, пільги на оплату комунальних послуг, забезпечення службовим житлом тощо.

Логічним завершенням заходу, учасниками якого були 240 безробітних, стало те, що 31 особу було запрошено пройти співбесіду з подальшим працевлаштуванням у тролейбусному депо.