14.09.2018 | 15:18

Цього тижня у Харківському міському центрі зайнятості відбулась презентація навчальних закладів, які готують спеціалістів індустрії краси. До участі запрошено близько 100 безробітних та понад 50 школярів із 4 спеціалізованих шкіл-інтернатів з когнітивними порушеннями та порушеннями зору та мови, які стали моделями на Параді професій.

Про це повідомив директор Харківського міського центру зайнятості Сергій Піженко.

«Парад професій індустрії краси ‒ це унікальна можливість презентувати фахівців робітничих професій. Також показати, що люди, які вправно працюють руками, завжди будуть затребувані як роботодавцями так і суспільством. Ми хочемо донести людям ідею чудової перспективи зайнятості вдома, аби попередити трудову міграцію», ‒ зазначив С. Піженко.

Всі професії індустрії краси регіону представили учні та випускники Харківського центру профтехнічної освіти державної служби зайнятості та ПТУ, які освоюють нові професії за направленням служби зайнятості. Для запрошених гостей було влаштовано показ мод, що передбачав участь візажистів, косметиків, перукарів. Презентовані сукні, костюми та стильні пальто були виготовлені швачками-випускницями під час навчання.

Долучились до заходу і провідні роботодавці Харкова. Вони створили виставку професій краси «Модні тенденції». Презентували не тільки результати діяльності своїх підлеглих, а й пропонували актуальні вакансії, запрошували на роботу. Наразі вирішується питання щодо працевлаштування для 17 осіб, з них за умови стажування – 4 особи.

Фахівці міського центру зайнятості знайомили з техніками пошуку роботи та допомагали створювати короткі презентаційні відеоролики – відеорезюме. За результатами консультацій записано відеорезюме 2 шукачів роботи, ще 12 осіб виявили бажання записати в інший зручний день.