14.03.2019 | 18:03

14 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва стартувала Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Цьогоріч у виставці беруть участь представники 25 регіонів України, а також Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Грузії, Молдови.

Виставка триватиме два дні, у програмі – проведення 69 конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів, панельних дискусій, воркшопів тощо.

Службу зайнятості на заході представляють Дніпропетровський, Сумський, Харківський та Луганський Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які презентували відвідувачам виставки різноманітні вироби, зроблені з металу, вовни, дерева, а також дивували всіх присутніх молекулярною кухнею.

На відкриття виставки завітала заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк, яка оглянула експозицію центрів та поспілкувалася з їхніми очільниками.

Достойним завершенням першого дня виставки стало нагородження Луганського ЦПТО ДСЗ золотою медаллю Національної академії педагогічних наук України та Міністерства освіти та науки в номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів».

Достойну нагороду отримав директор Луганського ЦПТО ДСЗ Євген Назаров.

Також вітаємо колег із Харківського ЦПТО ДСЗ із срібною медаллю в номінації "Упровадження інноваційних освітніх виробничих технологій - ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів" та Дніпропетровський ЦПТО ДСЗ - зі сріблом в номінації "Формування інформаційно-цифрової компетентності як важливої складової розвитку інноваційної особистості".

 

Довідково:

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонують широкий спектр професій та напрямів підготовки робітників для всіх галузей економіки: промисловості, будівництва, агропромислового комплексу, транспорту і зв’язку, сфери послуг тощо.

Служба зайнятості має 11 таких ЦПТО в різних регіонах України, навчання в центрах здійснюється за 90 робітничими професіями.