25.09.2019 | 17:45

Днями відбулось урочисте відкриття Центру розвитку підприємництва на базі Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості.

Про це повідомили в Київському обласному центрі зайнятості.

«Центр розвитку підприємництва – не тільки дуже потрібний, а й досить успішний проєкт служби зайнятості. Його мета – підтримка підприємницьких ініціатив наших громадян в інтересах територіальної громади», – зазначив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

У Центрі розвитку підприємництва (ЦРП) всі охочі зможуть отримати професійні консультації з питань започаткування власної справи,  бізнес-планування, законодавства у сфері зайнятості, податкового ліцензування тощо. Також відвідувачі зможуть пройти експрес-тестування, за допомогою якого з’ясують, чи є в них схильність до ведення підприємницької діяльності.

До найбільш популярних послуг у центрі належать консультації вузькопрофільних фахівців, наприклад, у сфері податків чи фандрейзингу, послуги з підбору персоналу, майстер-класи з проблемних питань ведення підприємницької діяльності тощо.