оп
15.04.2019 | 18:00

Нещодавно в Рівненській, Закарпатській та Херсонській областях  пройшли обласні фінали міжрегіонального профорієнтаційного проекту для учнівської молоді «ПрофіКемп», під час яких було визначено команди-переможці, які представлятимуть свій регіон на міжобласних змаганнях,  що відбудуться в червні цього року в Херсонській області.

Ще один обласний фінал проекту буде проведено 8 травня 2019 року у Львівський області.

Нагадуємо, що проект «ПрофіКемп» стартував у травні 2018 року в чотирьох областях України.  Метою проекту є ознайомлення старшокласників з історією рідного краю, його природними ресурсами, культурною та історичною спадщиною.

Протягом року учні 7-9 класів збирали корисну інформацію про архітектуру та історію рідного краю, проводили зустрічі з цікавими земляками, мандрували туристичними стежками регіону. Результатом клопіткої, але такої приємної справи, стало створення туристичних маршрутів, які  конкурсанти згодом презентували членам журі.

На Херсонщині фіналістами обласного етапу проекту була визначена команда «Робінзон & company» Скадовського району, на Закарпатті – команда «Фан роунд» Рахівського району, а на Рівненщині – команда «Вільний вітер» Гощанського району. Вони й стануть учасниками фіналу, який відбудеться у червні 2019 року.

Довіково:

Профорієнтаційний проект «ПрофіКемп» був розроблений Херсонським обласним центром зайнятості та обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки.