11.01.2023 | 11:51

З метою підтримки збору коштів для допомоги українським дітям, які постраждали від російської агресії служба зайнятості долучилась до благодійного проєкту. Цей захід досить незвичайний, оскільки реалізується у сфері високих цифрових технологій. NFT — це тип цифрових активів, створених на сучасній технології блокчейн, що дозволяє володіти товаром, який існує виключно в Інтернеті, наприклад у вигляді зображення, анімації чи відео, водночас засвідчуючи його оригінальність. При цьому, вартість таких активів з часом може зростати, а тому  NFT може купуватись і продаватись як об'єкт інвестування. 

Українські волонтери створили благодійну NFT-колекцію Bee Ukrainian, що спрямована  допомогти дітям, постраждалим від російської агресії.  Bee Ukrainian – це NFT-колекція з 10 000 унікальних анімаційних персонажів, зокрема героїв, підприємств та організацій, які трудяться заради захисту та відновлення України. Всі зображення виконані в авторському стилі, в якому українці зображені у вигляді бджіл. Організаторами виступили «Благодійний Фонд "Українська Освітня Фундація» та компанія Magnetto за участі незалежних волонтерів. 

12 грудня 2022 року вже стартував продаж перших благодійних NFT з колекції Bee Ukrainian, які після створення потрапляють на платформу OpenSea. Організатори проєкту мають на меті зібрати $1 000 000 з продажу, і на ці кошти придбати ліки та вітаміни для дітей, які постраждали внаслідок військової агресії росії. 

Охочі можуть долучитися до проєкту та придбати NFT (посилання), кожна з яких має понад 400 варіантів ознак, містить унікальні ілюстрації, зберігається як токен та буде надавати доступ до різних цінностей, наданих партнерами проєкту. Наприклад, для одного з NFT вже створений курс з керування часом.   

Колекція буде виставлена до повторного продажу на платформі OpenSea, а початковий мінт вже доступний на сайті проєкту.