07.05.2020 | 17:25

Як ми вже повідомляли, 27 квітня Уряд на позачерговому засіданні ухвалив постанову «Про виділення коштів для надання фінансової допомоги Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття», а також затвердив Порядок використання виділених коштів.

Цим документом передбачено надання 4,7 млрд грн для виплати допомоги по частковому безробіттю роботодавцям – представникам малого та середнього бізнесу, які зупинили чи скоротили свою діяльність під час карантину.

 

Приємно, що ми вже маємо перші позитивні приклади, зокрема, у Запорізькій області. Так, підприємство ТОВ «Василівський завод МК» вже підготувало та надало до Василівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості необхідний  для отримання допомоги по частковому безробіттю пакет документів.

Після проходження всіх визначених законодавством процедур між центром зайнятості та підприємством було підписано договір, у якому визначено порядок надходження коштів на рахунок роботодавця та виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Завдяки цьому на підприємстві будуть збережені робочі місця для 300 працівників!

Довідково.

Станом на 6 травня 2020 року Комісією про надання допомоги по частковому безробіттю Запорізького обласного центру зайнятості  вже прийняті позитивні рішення про призначення допомоги по частковому безробіттю 72 підприємствам регіону, а саме – Василівського та Пологівського районів,  міст Бердянська, Мелітополя та Запоріжжя.