24.02.2020 | 16:58

Кожна людина по-різному проживає стресові ситуації. Навіть маючи професійний досвід, раптова ситуація вивільнення інколи просто ставить у глухий кут.

Завдяки тристоронній співпраці «клієнт – служба зайнятості – роботодавець» вдалось швидко працевлаштувати Юлію Румежак з Вознесенська, що на Миколаївщині.

Пані Юлія впродовж семи років успішно працювала бухгалтером в управлінні агропромислового комплексу Вознесенської РДА, однак у січні 2020 року потрапила під скорочення.

Вознесенська міськрайонна філія Миколаївського обласного центру зайнятості активно зреагувала на інформацію про планові вивільнення працівників агропромислового комплексу Вознесенської райдержадміністрації. Фахівці неодноразово проводили як індивідуальні консультації, так і групові заходи, де інформували про послуги державної служби зайнятості, тенденції і запити ринку праці та можливості змін кар’єрних траєкторій вивільнюваних працівників держустанов.

Попередня робота, яка була проведена до звернення Юлії у Вознесенську філію Миколаївського ОЦЗ та моніторинг запитів роботодавців району сприяли оперативному працевлаштуванню клієнтки. Запропонована вакансія бухгалтера в приватному підприємстві «Безвезюк» зацікавила Юлію. Під час стажування вона проявила себе в роботі, продемонструвала необхідні для посади компетенції і вже з 3 лютого офіційно приступила до роботи.