09.07.2018 | 17:17

Учні старших класів Київщини взяли участь в інтерактивній бізнес-грі, яку організувала обласна служба зайнятості. Учасниками заходу стали понад 60 вихованців дитячого оздоровчого табору санаторного типу «Чайка», що на Богуславщині.

Про це повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

«При плануванні та проведенні профорієнтаційних заходів ми прагнемо не лише поінформувати дітей про світ професій, а й сформувати важливі для молодої людини компетенції – критичне мислення, вміння спілкуватися і працювати у команді. Саме тому цього разу обрана така форма проведення заходу, як «інтерактивна бізнес-гра». Сподіваємося, що молоді люди не лише дізнаються про тонкощі професій у сфері бізнесу, а й зможуть зрозуміти чи до душі їм певні професійні ролі в подальшому», – зазначив він.

Фахівці обласної служби зайнятості організували Лабораторію креативності, де учасники поділилися на шість команд та змагалися за звання «кращого фахівця місяця». Діти виконували ролі виробників товарів легкої промисловості, банкірів, продавців, а виготовлені товари повинні були знайти свого покупця. Тому учасники гри пропонували креативні ідеї не тільки щодо виробничого процесу, але й щодо збуту своїх товарів. Ті ж, хто виконував роль банкірів, у свою чергу – видавали кредити, рахували прибуток, прораховували вигідність угод.

У результаті тренінгу школярі мали змогу спробувати себе у ролі касира, бухгалтера, продавця, виробника, менеджера з продажу непродовольчих товарів, спеціаліста з якості товару та багатьох інших спеціальностей.