26.02.2019 | 18:08

Сьогодні, 26 лютого, у Києві відбулося друге засідання Наглядової ради Проекту Міжнародної організації праці (МОП) «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

У заході взяли участь Директор групи технічної підтримки з питань гідної праці Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи Маркус Пілгрім, представниця Міністерства закордонних справ Данії Лотте Міндедаль, в. о. Голови державної служби зайнятості (Центрального апарату)  Валерій Ярошенко та заступник Голови державної служби зайнятості (Центрального апарату) Ольга Макогон, керівник експертної групи з питань аналізу ринку праці Директорату розвитку ринку праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України Ольга Пилипчук, соціальні партнери.

У вітальному слові очільник державної служби зайнятості В. Ярошенко зазначив: «Завдяки підтримці Проекту було забезпечено успішний старт інституту кар’єрного радника. Дозвольте щиро подякувати Урядові Данії за підтримку ініціативи Уряду України розвивати ринок праці та впроваджувати нові механізми сприяння продуктивній зайнятості. Реформування сфери зайнятості населення, розвиток людського капіталу, покращення бізнес-клімату в Україні  є пріоритетом для Уряду України, тому ваша підтримка нашої діяльності є дуже цінною».

Під час засідання Наглядової ради було представлено результати імплементації та досягнення Проекту у 2018 році та презентовано план заходів на 2019 рік.

Нагадаємо, широкомасштабний 5-річний проект МОП, який спрямований на створення інклюзивних можливостей працевлаштування і фінансується Урядом Данії, був офіційно започаткований у липні 2018 року. Завдяки підтримці Проекту з 1 січня 2019 року в державній службі зайнятості  було впроваджено  інституту кар’єрного радника, який дозволить змінити підходи в роботі служби.  Йдеться, насамперед, про адресне надання послуг з питань планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавця та можливостей шукача роботи.