оп
17.04.2019 | 19:34

Сьогодні, 17 квітня, під головуванням Ольги Крентовської відбулося позачергове засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного страхування України на випадок безробіття.

Під час засідання серед інших питань було заслухано звіт голови правління Фонду про виконання своїх повноважень у період з вересня 2018 року до  квітня 2019 року та Звіти про результати діяльності Фонду і про виконання бюджету Фонду за 2018 рік.

Про результати діяльності за минулий рік членам правління звітував в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

«Для служби зайнятості 2018 рік став роком змін та новацій. Ми запроваджуємо індивідуальний підхід у наданні послуг, оптимізуємо свою діяльність, розвиваємо співпрацю з роботодавцями. Протягом минулого року службою зайнятості запроваджено нову форму підбору кадрів на замовлення роботодавців на засадах рекрутингу. Це забезпечило індивідуальний підхід до укомплектування кожної вакансії. Ми провели реформування державної служби зайнятості та розширили види соціальних послуг, забезпечивши адресність при їх наданні. А основними пріоритетами для нас залишаються подальше перетворення центрів зайнятості в сервісні майданчики, активне впровадження інститутів кар’єрного радника та консультанта роботодавця», – зазначив очільник служби зайнятості.

Також перед присутніми на засіданні виступили директори Донецького та Луганського обласних центрів зайнятості, які  поінформували членів правління про запровадження нових електронних сервісів надання послуг; про участь у реалізації проекту «Український донецький куркуль» та міжнародних проектах (Чеської неурядової гуманітарної організації «Людина в біді», Данської Ради у справах біженців, Міжнародної організації з міграції, Норвезької ради у справах біженців, Міжнародної організації ПРООН тощо), що мають на меті підтримку підприємницьких ініціатив серед мешканців східних регіонів України.