23.02.2021 | 15:26

«Галя балувана» - це Луцька мережа фірмових магазинів напівфабрикатів, продуктів для господинь, які цінують свій час.

У Жмеринці, що на Вінниччині, такий заклад з’явився наприкінці січня цього року. Для служби зайнятості важливо, що в пошуку персоналу роботодавець звернувся саме до Жмеринської міськрайонної філії. На замовлення роботодавця, Альони Киреї, фахівці філії провели професійний підбір кандидатів на робочі місця, зокрема підібрали кухонних робітників та продавців.

Сьогодні на підприємстві працює п’ятеро колишніх безробітних, ще двоє стажуються на робочому місці. До слова, керівництво мережі працевлаштовує працівників лише офіційно.

Відвідувачі закладу зазначають, що в магазинчику працюють неймовірно привітні дівчата, а на кухні справжні майстрині своєї справи, які щодня готують смачні заготовки до страв.

«Галя балувана» вирізняється на ринку атракційною фішкою: кожен покупець може побачити процес приготування продукції. Для цього цехи розташовані в кожному магазині за прозорою стіною. Мережа франшиз напівфабрикатів «Галя балувана» вже перевищила 50 магазинів по всій Україні, половина з них була відкрита під час пандемії. До асортименту продукції входять вареники, млинці, пельмені, хінкалі, ковбаски, сирники, голубці, перець фарширований та деруни.