29.11.2019 | 16:44

Учора понад 100 осіб з інвалідністю спілкувалися з роботодавцями в Одеському міському центрі зайнятості під час міні-ярмарку вакансій. 15 підприємств міста пропонували безробітним понад 150 вакансій. Найбільшу кількість робочих місць презентували  КП «Одесміськелектротранс», Одеська філія ДП «Адміністрація морських портів України», Морська пошуково-рятувальна служба, АТ «Одесаобленерго» та багато інших.

Результат ярмарку втішний: 59 кандидатів були запрошені на повторну зустріч  безпосередньо на підприємства. 17-ти річний юнак, Микола В., який має інвалідність з дитинства,  після співбесіди з роботодавцем  отримав направлення на роботу до комунального підприємства «Одесміськелектротранс» на вакансію слюсаря агрегатної ділянки цеху ремонту рухомого складу. «Переконаний, що сам би я не зміг знайти роботу так швидко, - зазначає юнак. - Фахівці служби зайнятості не лише переконали мене прийти на ярмарок, допомогли у спілкуванні з роботодавцем та видали направлення на роботу».

У Львівському Будинку праці вчора було гамірно та людно: на кілька годин хол установи перетворився на місце зустрічі людей з інвалідністю, котрі шукають роботу, та роботодавців, готових поповнити колективи новими спеціалістами.

За окремими стійками розмістилися представники майже 30 фірм і компаній, які пропонували присутнім понад 240 вакансій. Довкола них згуртувалися шукачі роботи, котрих цікавили умови праці, рівень заробітної плати та соціальні гарантії. До прикладу, пані Наталя розповіла, що подібний захід відвідує вдруге. Місце роботи знайти їй складно, оскільки підводить крихке здоров’я. Та все ж жінка вірить, що фортуна їй усміхнеться. Інакше бути не може. Безробітна вже виповнила низку анкет і поспілкувалася з роботодавцями. Результат не забарився: кілька варіантів працевлаштування її влаштовують. З усмішкою на обличчі пані Наталя каже: «Є з чого обирати, головне – не помилитися».

У Чернівецькій міській філії обласного центру зайнятості 17 роботодавців міста пропонували понад 105 вільних робочих місць для осіб з інвалідністю.

Представники компаній та організацій міста презентували пропозиції роботи  в галузях промислового виробництва, торгівлі, комунального господарства міста, залізниці, соціального захисту. Є робота для некваліфікованих працівників, водночас є і вільні керівні посади. На двох підприємствах міста є вакансії менеджера-управителя, також серед пропозицій є робота для інженерів.

Під час ярмарків вакансій фахівці #Команди_ДСЗ індивідуально інформували відвідувачів про всі вакансії на ринку праці, допомагали в створенні ефективного резюме, консультували щодо правових питань. Ми переконані, що робота є для всіх, хто її шукає.