23.06.2023 | 15:20

Визначено чергових переможців урядової програми "Власна справа", які подавали заяви на отримання мікрогрантів у 9 періоді, який тривав з 22 травня по 4 червня поточного року. Перелік переможців можна завантажити тут.

Всього, з урахуванням доопрацьованих заяв попередніх періодів, було ухвалено 353 позитивних рішень на загальну суму більше 84 млн грн. Передбачається, що отримувачі створять 737 нових робочих місць. Серед регіонів по кількості переможців цього разу є Львівська (17%), Рівненська (12%), Івано-Франківська (8%), Житомирська (7%) області. В топ-5 регіонів за кількістю переможців також входить і м. Київ (11%). Переможці  здійснюють або планують здійснювати діяльність переважно в наступних наступних видах діяльності: гуртова/роздрібна торгівля та ремонт автотранспорту (38%), тимчасове розміщення й організація харчування (19%), переробна промисловість (10%), охорона здоров'я та надання соціальної допомоги (7%). 84% отримувачів мають діючий бізнес, з яких фізичні особи-підприємці складають більше 70%, а юридичні особи 14%. Переважна більшість фізичних осіб та ФОП, а це 51%, становлять жінки. Мають досвід роботи більше 1 року  - 70% фізичних осіб, до 1 року - 26%. 70% переможців мають вищу освіту, майже 16% - середню спеціальну (технікум, коледж). Всього, з початку року вже прийнято майже 2,5 тисяч позитивних рішень на суму більше 592 млн грн, що передбачає створення більше 5,5 тисяч нових робочих місць. Більш детальна статистика по 9 періоду подання заяв, а також з початку цього року зазначена у нашій інфографіці, розташованій нижче.

Нагадуємо, що подати заявку по будь-якій програмі урядового проєкту єРобота можна до 19 листопада 2023 року через портал Дія. Детальна інформація щодо умов програми "Власна справа" знаходиться тут. З інформацією про урядову програму для ветеранів та їх подружжя, можна ознайомитись на нашому порталі у розділі "Грант для ветеранів". Єдина умова програм - це створення нових робочих місць, що сприятиме відновленню економіки України. 

Для збільшення зображення необхідно навести курсор на обрану інфографіку та натиснути на неї.