26.05.2023 | 15:14

Визначено чергових переможців  урядової програми "Власна справа", які подавали заяви на отримання мікрогрантів у період з 24 квітня по 7 травня поточного року. Перелік переможців можна завантажити за посиланням.

Всього, з урахуванням доопрацьованих заяв попередніх періодів було ухвалено 362 позитивні рішення на загальну суму більше 85 млн грн. Передбачається, що переможці створять 797 нових робочих місць. Цього разу найбільше всього переможців, як і в попередньому періоді, з Львівської, Київської, Рівненської, Вінницької областей та м. Києва. Серед сфер діяльності, в яких здійснюють або планують здійснювати діяльність переможці переважають: гуртова/роздрібна торгівля та ремонт автотранспорту (30%), тимчасове розміщення й організація харчування (17%),  переробна промисловість (15%), надання інших видів послуг (6%). 79% отримувачів мають діючий бізнес, з яких фізичні особи-підприємці складають 66%, а юридичні особи 13%. 76% переможців мають вищу освіту, середню спеціальну (технікум, коледж) - майже 12%. Інфографіка щодо статистики ухвалених рішень додається нижче. 

Нагадуємо, що подати заявку по будь-якій програмі урядового проєкту єРобота можна прямо зараз через портал Дія. Детальна інформація щодо умов програми "Власна справа" знаходиться тут. З інформацією про нову урядову програму, яка стартувала 10 квітня поточного року для ветеранів та їх подружжя, можна ознайомитись також на нашому порталі у розділі "Грант для ветеранів". Єдина умова всіх програм - це створення нових робочих місць, що сприятиме прискоренню відновлення економіки України.