08.08.2023 | 13:58

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи Олени Зеленської, міжнародними експертами Israel Trauma Coalition та Го Безбар'єрність було проведено навчання з основ психологічної підтримки та самодопомоги для фахівців служби зайнятості. 

Тренінг є масштабованим, завдяки застосуванню каскадного методу фахівці служби мають змогу передавати отримані знання колегам та застосовувати свої навички на практиці. 

Ці знання – є відповідь на виклики життя у воєнний час. Необхідність саморегуляції задля побудови плідної комунікації, психологічногї підтримки та взаємопорозуміння.

Метод “каскадного” навчання здійснюється в 3 етапи:

1) підготовка «тренерів для тренерів» - підготовлено та сертифіковано 48 фахівців – психологів та фахівців з профорієнтації; 

2) передача знань іншим фахівцям Служби. В рамках реалізації цього етапу проведено 262 заходи у онлайн/офлайн форматах, в яких вже взяли участь 5 тис. фахівців служби зайнятості;

3) масштабування процесу на клієнтський рівень (шукачі роботи, безробітні, роботодавці, які потребують психологічної підтримки) та партнери Служби. Очікуване охоплення – 152 тис. громадян. Питання самодопомоги, стресостійкісті, підтримки ментального здоров’я, організації плідної комунікації з клієнтами та колегами включені в навчальні програми семінарів та тренінгів, які розпочнуться з вересня 2023 року. Формат проведення - онлайн та офлайн групові заходи. 

Ці знання – є відповідь на виклики життя у воєнний час. Необхідність саморегуляції задля побудови плідної комунікації, взаєморозуміння.

Відновимо людину - людина відновить все!