29.05.2020 | 14:45

Укравтодор разом із Урядом та офісом Президента у партнерстві з rabota.ua та Державною службою зайнятості з квітня 2020 року започаткували проєкт «Дороги та робота».

У 2020 році на дорожні роботи виділено рекордні 112 млрд грн, заплановано відремонтувати 6500 км доріг. Такі амбітні плани, звісно, збільшують потребу в кваліфікованих спеціалістах.

Для реалізації проєкту в дорожню галузь планується залучити майже 38 тисяч спеціалістів, ще близько 120 тис. робочих місць буде створено у суміжних галузях – йдеться про розвиток ринку проєктувальних й інжинірингових послуг, матеріальне виробництво та компанії зі сфери обслуговування.

Про які вакансії йдеться? Геодезист, асфальтобетонник, бетоняр, машиніст дорожньо-будівельних механізмів та багато інших.

«Дороги та робота» — проєкт, який залучає не лише досвідчених спеціалістів, а й тих, хто не має досвіду роботи.  Для здобуття необхідних знань та практичних навичок роботи налагоджено співпрацю з «Навчальним центром по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів». У Навчальному центрі працівники дорожньої галузі здобувають професійно-технічну кваліфікацію, а також мають змогу підвищити її та перекваліфікуватися.

Державна служба зайнятості чи не єдина державна структура, що має позитивний досвід забезпечення постійної зайнятості громадян на легалізованих робочих місцях, та реально готова відповісти на виклики часу, намагаючись запобігти скороченню робочих місць, знаходити суміжні варіанти роботи для осіб, щодо яких існує загроза вивільнення, а також задовольняти поточні та перспективні потреби роботодавців  у працівниках.

Зважаючи на поставлені Урядом завдання щодо розбудови мережі автодоріг, державна служба зайнятості спроможна у взаємодії з Укравтодором забезпечити залучення до виконання різноманітних видів робіт осіб, які шукають роботу за сприяння державної служби зайнятості.

Державна служба зайнятості вже працює над працевлаштуванням безробітних дорожніх спеціалістів. У 2020 році працевлаштовано за сприяння державної служби зайнятості 2,3 тис. спеціалістів дорожньої галузі.

Принагідно нагадуємо, що всі актуальні пропозиції роботи є на нашому офіційному сайті www.dcz.gov.ua у рубриці «Шукаю роботу». 

Ми гарантуємо лише офіційне працевлаштування з дотриманням законодавства та збереженням передбачених законодавством соціальних  гарантій.