18.10.2019 | 09:46

Служба зайнятості та провідна телекомунікаційна компанія Huawei працюватимуть у тісному зв’язку. 17 жовтня 2019 року підписано меморандум про співробітництво між Державним центром зайнятості та ТОВ «Huawei Україна».

Метою меморандуму є консолідація зусиль задля формування сприятливого середовища та співпраці у сфері зайнятості населення.

Передбачено такі напрями співробітництва:

1) Цифрова трансформація служби зайнятості.

2) Аналіз ІТ-інфраструктури служби задля визначення потреб і формування рекомендацій.

3) Співпраця у галузі ІТ (зокрема, підбір службою зайнятості кадрів для компанії).

4) Організація двосторонніх контактів з питань, у яких зацікавлені сторони.

Результатом втілення Меморандуму, серед іншого, може стати впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, необхідних для управління та регулювання сферою зайнятості населення, а також надання послуг ДСЗ.

Враховуючи високотехнологічний профіль, Huawei прискіпливо підходить до підбору кадрів. Команда державної служби зайнятості вважає, що підписання документа розширить можливості сторін та є логічним етапом у співпраці.

«Україна обрала курс інтенсивного розвитку інформаційних технологій, що змінять економіку та суспільство. Тому ми особливо цінуємо довіру з боку провідної ІКТ-компанії. Як представники держави ми уважно будемо реагувати на вимоги наших партнерів», – заявляє директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.