13.05.2020 | 17:11

Упродовж двох тижнів жителі Луганщини навчалися у «ШКОЛІ ФЕРМЕРСТВА», що реалізується за ініціативи Агенції регіонального розвитку Луганської області в рамках проєкту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб» та фінансується Урядом Німеччини.

Про це повідомили в Луганському обласному центрі зайнятості.

Цей курс розрахований на тих, хто хоче займатися сільським господарством або планує в майбутньому створити фермерське господарство.

Через карантинні обмеження неможливо збирати групи слухачів у навчальних аудиторіях, тому «Школа фермерства» експерементально стартувала з 23 квітня 2020 року онлайн.

Серед слухачів цього циклу навчання є і клієнти Новопсковського районного центру зайнятості, яким запропонували долучитися до проєкту.

Слухачі взяли участь в онлайн-вебінарах з навчання бізнес-плануванню, тваринництву, рослинництву, бджільництву. Місцеві тренери, які успішно займаються сільським господарством, ділилися власним досвідом, розповіли, що варто враховувати при складанні бізнес-плану, яким чином кооперація у сфері сільського господарства може приносити стабільні прибутки.

Сподіваємось, що корисна інформація та практичні поради допоможуть учасникам стати фермерами, мати стабільний прибуток, а в майбутньому – створювати нові робочі місця для мешканців Луганщини.

Наразі навчання в Школі не завершується, планується проведення ще декількох таких курсів.

Детальна інформація - у Новопсковському районному ЦЗ.