Публікація на сайті  "Міністерства розвитку економіки,торгівлі та сільського господарства України" від 21.12.2020 року

 

Мінекономіки вітає Державну службу зайнятості з ювілеєм, який святкується сьогодні, 21 грудня. 

“Державна служба зайнятості за роки своєї діяльності посіла важливе місце в суспільстві як установа, що виконує державну соціальну місію”, - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко у листі-подяці. 

За 30 років послугами служби зайнятості скористалися 37 млн. українців. Нове робоче місце за сприяння служби знайшли понад 20 млн громадян. Підприємцями стали 397 тисяч колишніх безробітних.  Види діяльності, в яких вони започаткували власну справу, найрізноманітніші: сфера послуг, торгівля, вирощування ягід, ковальство, фермерство, виготовлення крафтових сирів та солодощів.  

Пропозицією пройти  професійне навчання за сприяння служби зайнятості скористалися 4 млн безробітних громадян. У центрах професійно-технічної освіти, які діють в системі служби зайнятості,  нову професію або кваліфікацію здобули  385 тисяч слухачів. Наразі в центрах ліцензовано 95 спеціальностей, а рівень працевлаштування випускників сягає 90%. До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 7 млн громадян. 

“Важливо також, що Державною службою зайнятості успішно реалізуються дві окремі урядові програми підтримки - “Програма по частковому безробіттю” та “Допомога роботодавцям до 8000 грн на період посиленого карантину”. Так, завдяки першій програмі вдалося здійснити виплати та зберегти робочі місця для близько 400 тисяч людей. Щодо другої програми - з початку дії програми (за 7 днів, станом на 21 грудня) до центрів зайнятості вже подано 4,6 тисяч пакетів документів для надання такої допомоги майже 150 тисячам працівників. Орієнтовна сума допомоги, згідно з розрахунками роботодавців, складає близько 572 млн грн”, - проінформував Міністр.

Мінекономіки вітає фахівців служби зайнятості зі святом, бажає подальших  успіхів у роботі та досягнення високих результатів!