оп

ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», який налічує понад 4000 співробітників, та займається виготовленням титанової продукції набирає через службу зайнятості нових співробітників – відкрито близько 30 вакансій.

В Запорізькому обласному центрі зайнятості для підбору фахівців на зазначені вакансії було організовано спеціальну ярмарку вакансій. Шукачі роботи особисто зустрілись із заступника директора з управління персоналом і соціального розвитку титано-магнієвого комбінату Людмилою Василегою. Вона презентувала підприємство, розповіла про умови праці, відповіла на питання. Для працівників на підприємстві створені гарні умови праці, такі як: зручний графік роботи, підвезення автобусом до роботи, стабільна заробітна плата від 8000 грн, оплачувана відпустка, оплата лікарняних, можливість оздоровлення на базі відпочинку та санаторно-профілактичне лікування.

Комбінат запрошує на роботу працівників за професіями: електрогазозварник, токар, слюсар-ремонтник, електромонтер, газорізальник, електромонтер, машиніст крану, машиніст компресорних установок, плавильник, монтажник сталевих та залізобетонних конструкцій, інженер конструктор та інші. Підприємство має нагальну потребу не тільки в кваліфікованих кадрах, а також в підсобних працівниках.

На завершення зустрічі представники кадрової служби комбінату провели кілька співбесід з претендентами. Після закінчення зустрічі 25 людей було запрошено на підприємство для подальшого працевлаштування.

ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» працює з 1935 року та займається виготовленням титанової продукції. Титанові злитки, а також сляби застосовуються як конструкційний матеріал в атомній енергетиці, хімічному машинобудуванні, суднобудуванні та в багатьох інших промислових галузях.