Більш ніж 11 років Володимир Лозінський працював техніком - механіком на заводі в Одесі. Але народження дитини вплинуло на сімейні обставини та змусило повернутись у рідні краї – селище Зеленогірське Любашівського району.

За освітою Володимир – токар. Саме за цією спеціальністю він прийшов у пошуках роботи до Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Але, на жаль, підходящих вакансій у районі для чоловіка не знайшлося, а бажання працювати та утримувати сім’ю спонукало до пошуку нових шляхів зайнятості.

Найбільш оптимальною виявилась можливість відкрити власну справу, а саме – надавати токарні послуги. Фахівці служби зайнятості разом з чоловіком проаналізували всі переваги та ризики та запропонували Володимиру пройти навчання на короткотермінових курсах з підприємницької діяльності в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Тож, Володимир почав діяти – після навчання успішно захистив бізнес-план, отримав кошти на розвиток власної справи, обладнав майстерню та почав працювати. Як показав час, Володимир – токар відмінний. Має постійні замовлення від місцевих жителів та сільгосппідприємств на виготовлення комплектуючих для техніки.

«Є простий шлях до успіху – насолоджуватися життям, займатися тим, що подобається. Коли мета – це процес, а не результат, тоді життя набуває справжнього смаку і приносить радість і задоволення», – каже молодий підприємець.

Свій цех, два станки – токарний та фрезерувальний, затребуваність та велика кількість клієнтів-замовників, саме так зараз живе та працює Володимир Лозінський.

 Історією та роботою чоловіка зацікавились місцеві ЗМІ і нещодавно наш герой зустрічав гостей під час прес-туру, який провів керівник Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. У результаті про справжнього чоловіка, голову сім'ї, професійного токаря та успішного підприємця дізналися мешканці не лише району, а й області.