Бажання створювати щось своє, бажання самореалізації та самоствердження – ці фактори стали вирішальними для Олени Василевської, яка сьогодні успішно займається розробкою проєктів для відеоігор.

«Твоя  хода не змінилася, ти по суті робиш те, що вже мільйон разів робив – просто ходиш, але ти переповнений емоціями, враженнями, радістю. Ось приблизно таке задоволення я відчуваю, коли створюю новий дизайн і мені не віриться, що це дійсно я зробила», – ділиться враженнями про перші кроки в бізнесі пані Олена.

Олена Василевська, колишня безробітна Гуляйпільської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості,  отримала одноразову допомогу по безробіттю для підприємницької діяльності навесні 2019 року. Перед тим як розпочати власну справу, пані Олена закінчила курси цифрової графіки. До того ж, маючи досвід роботи інженером-конструктором, жінка вирішила пов’язати свій бізнес із розробкою  проєктів для відеоігор, тобто створенням графічного та тривимірного наповнення гри. Крім цього, Олена закінчила курси з підприємництва, що проходила за направленням служби зайнятості  в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. До речі, бізнес-леді рекомендує всім майбутнім підприємцям скористатися такою корисною пропозицією.

Фахівці служби зайнятості не втрачають зв'язок з колишніми клієнтами, а всіляко підтримують у становленні та розвитку бізнесу. Наразі Олена планує брати учать в інших проєктах, підвищувати власний рівень професіоналізму, закінчити декілька онлайн курсів. Головний месседж нашої героїні: потрібно не боятися невдач і не впадати в розпач, якщо вони трапляються, а впевнено іти далі.