Освіта: Здобула вищу освіту у Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Отримала ступінь бакалавра за напрямом підготовки «Право» і ступінь магістра за спеціальністю «Правознавство».

Проходила стажування у Парламенті Канади як стипендіатка Канадсько-української парламентської програми (CUPP).

Також навчалася в Українській школі політичних студій. Закінчила навчання в Аспен Інститут Київ на програмі «Цінності і суспільство». Наразі продовжує здобувати освіту в Київській школі економіки за напрямком «Фахівець з питань взаємодії з владою (GR)».

 

Трудова діяльність: Має понад 10 років стажу в адвокатській діяльності.

З 2011 року працювала в Адвокатському об’єднанні «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери». У 2017 році отримала свідоцтво на право на зайняття адвокатською діяльністю.

Одержала низку відзнак своєї професійної діяльності.

У 2017-2021 роках включена Міжнародним юридичним довідником Chambers Europe до переліку рекомендованих юристів України в сфері оподаткування, зокрема в податкових спорах. У 2018-2021 отримала відзнаку Міжнародного рейтингу Legal 500 в сфері оподаткування.

Включена ресурсом Best Lawyers до переліку провідних юристів України в сфері оподаткування у 2021-2022 роках.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 червня 2022 року № 483-р призначена на посаду заступника Міністра економіки України.

21 грудня 2022 року обрана Головою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.