Серед мешканців м. Тальне вже є перші успіхи у проходженні онлайн-навчання на безкоштовній освітній платформі COURSERA – сертифікат міжнародного зразка отримала Ярина Циба.

Під час онлайн-консультації з фахівцем Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Ярина дізналася про те, що міжнародна платформа онлайн-освіти Coursera через службу зайнятості відкрила безкоштовний доступ до освітніх програм для зареєстрованих безробітних.

Безробітна вирішила скористатись такою можливістю, отримавши безкоштовний доступ для реєстрації на цій платформі, обрала курс, що її зацікавив, відповідально поставилась до проходження навчання та успішно завершила навчання за навчальною програмою «Grammar and Punctuation».

Завдяки курсу від Universityof California, Irvine, що повністю викладений англійською мовою Ярина поновила та поглибила свої знання з англійської мови у царині граматики. Вона впевнена, що здобуті знання стануть їй у нагоді, адже нові знання, як правило – нові можливості. Безробітна, вирішила не зупинятись на досягнутому і планує продовжити навчання за іншим напрямком.

«Фахівець районної служби зайнятості порадила мені обрати один з курсів на міжнародній платформі COURSERA. Також вона наголосила, що я зможу безкоштовно отримати сертифікат. Оскільки така умова діє для всіх, хто перебуває на обліку у службі зайнятості. Усі курси на цій платформі англійською мовою, можна обрати будь-яку спеціалізацію – мистецтво, економіка, філологія. Але враховуючи, що мої знання англійської не досконалі – мені було б важко вчити проблематику мистецтва чи економіки, англійською мовою. Тому я вирішила поглибити свої знання суто англійської мови у царині пунктуації і відповідно мій курс називався Grammar and Punctuation. Дякую, за дуже цікавий та змістовний курс! Викладачі все гарно та чітко пояснюють. Також під час проходження курсу відбувається багатовекторна комунікація між студентами цього курсу. Адже студенти перевіряють завдання один одного, висловлюють коментарі. Процес навчання легкий та захоплюючий. Весь курс на одному диханні. Отримані знання, практика та сертифікат міжнародного зразка – дуже хороше доповнення до резюме під час пошуку роботи», – ділиться враженнями Ярина.

Міжнародна платформа COURSERA відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до освітніх програм для безробітних. Це 3 800 онлайн-курсів від кращих університетів та галузей промисловості. Детальніше за посиланням: https://www.coursera.org/.

Фахівці Тальнівської служби зайнятості сподіваються, що такий гарний приклад підштовхне кожного з нас до самовдосконалення, шляхом пошукової, освітньої та творчої діяльності.