До Драбівської районної філії, що на Черкащині, у пошуках роботи звернувся  Олександр Степаненко – технік-технолог за освітою. За фахом роботи для чоловіка не знайшлося, тому Олександру запропонували пройти професійне навчання, Та й сам безробітний давно мріяв спробувати свої сили у новій справі. Тому вирішив пройти перенавчання за професією «електрогазозварник». Фахівців цієї спеціальності потребують більшість підприємств регіону.

Можливість отримати нову професію за індивідуальною формою навчання у Черкаському державному комерційному житлово-побутовому підприємстві «Житлосервіс» надала служба зайнятості.

«Впродовж майже чотирьох місяців безробітний освоював теоретичні знання і здобував практичні вміння за професією, яка на сьогодні є актуальною на ринку праці. Викладачі навчального закладу відзначили  наполегливість та відповідальність слухача, бажання вчитися і працювати», – коментує директор районної філії Черкаського ОЦЗ Валерій Хабло.

По завершенню навчання Олександр вдало пройшов співбесіду з роботодавцем і був працевлаштований до ТОВ «Етуаль-Метал». Товариство займається виготовленням і монтажем металоконструкцій. Тому електрогазозварник та слюсар із складання металевих конструкцій – найзатребуваніші професії на цьому підприємстві. Товариство дбає про своїх працівників, вони забезпечені стабільною заробітною платою та гарантованим соціальним пакетом.

ТОВ «Етуаль-Метал» вже багато років співпрацює з Черкаською обласною службою зайнятості. Так протягом останніх трьох років підприємство подало до служби зайнятості 69 вакансій, а з початку поточного року вже 28 вакансій укомплектовано за сприяння служби зайнятості.