оп

Понад 500 вакансій представили шукачам роботи роботодавці Одеси і області під час проведення обласного ярмарку вакансій 20 вересня 2017 року. Шукачі роботи мали змогу ознайомитись із пропозиціями роботи від понад 50 приватних компаній та державних структур.

Під час відкриття ярмарку директор Одеського обласного центру зайнятості Сергій Гаценко подякував роботодавцям та партнерам за співпрацю та поінформував про результати роботи: «З початку року роботодавці Одещини заявили до служби зайнятості 26 000 вакансій. Це дало змогу  забезпечити роботою 18 500 осіб. Серед працевлаштованих за сприяння служби зайнятості різні категорії громадян, у тому числі інваліди, колишні воїни АТО, внутрішньо-преміщені особи тощо. Сьогодні в нашій базі даних 2 500 актуальних вакансій. Ті роботодавці, які беруть участь у ярмарку можуть тут і зараз провести співбесіди з претендентами на вакансії. Адже кожен має берегти свій час».

Про послуги Одеського центру професійно-технічної освіти, який здійснює навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації дорослого населення розповів директор навчального закладу Роман Саржинський. З а його словами, з початку року вже 6 200 осіб пройшли навчання в ЦПТО державної служби зайнятості та отримали нову спеціальність. Рівень працевлаштування після такого навчання — близько 90%. Для шукачів роботи — це гарний приклад для того, щоб замислитись над удосконаленням своїх знань і навиків та отримати сучасну, затребувану у роботодавців професію.

В рамках обласного ярмарку вакансій проходили презентації підприємств, онлайн-співбесіди роботодавців з шукачами роботи, тестування тощо. Всі заходи направлені на скорочення термінів укомплектування вакансій та працевтування безробітних. Родзинкою цьогорічного заходу стало надання інтегрованих послуг щодо вирішення питань зайнятості — учасники ярмарку мали можливість обрати для себе та відвідати бізнес-тренінг, пройти профтестування, майстер-класи, отримати індивідуальну консультацію тощо.

Також, до уваги шукачі роботи було запропоновано огляд актуальних тенденцій на ринку праці, та надання інформації стосовно грантових програм для учасників АТО.

Загалом ярмарок вакансій відвідало більше ніж 700 одеситів. Такі заходи, як ярмарки вакансій мають як миттєвий результат — працевлаштування за результатами співбесіди, так і пролонговану дію — розкриття нових можливостей у пошуках роботи.

На ярмарку було представлено понад 50 підприємств, які здійснюють свою діяльність у сферах промисловості, будівництва, науки, фінансів, торгівлі, обслуговування, тощо.

Свої вакансії під час ярмарку представили: ПАТ «Одескабель», ТОВ «Одесагаз-Постачання», ПАТ «Північ-Транс», ТОВ «Айсберг» Лтд, ПРАТ «Одесавинпром», ТОВ «Одеський коровай», ТОВ «Сільпо-Фуд», ПРАТ «ДатаГруп», ПАТ «Укртелеком», ПАТ «Укрзалізниця», ТОВ «Грегорі Арбер», ТОВ «Фармдрайв», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Марфін Банк» та інші. Вакансії також представили і державні структури: Одеський окружний адміністративний суд, Головне управління Державної фіскальної служби в Одеській області, Головне територіальне управління юстиції в Одеській області, Головне Управління пенсійного фонду України в Одеській області та Головне Управління Державної міграційної служби України в Одеській області.