Атовці, які звернулись до служби зайнятості, це люди впевнені у власних силах, цілеспрямовані, готові до активних дій та налаштовані на  результат.

Григорій Михальов звернувся по допомогу в пошуку роботи до Магдалинівської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості після проходження військової служби в зоні АТО/ООС.

Ідею відкриття власного бізнесу розглядав вже давно, ще за часів служби. Були сумніви та вагання щодо своїх фінансових можливостей. Остаточно вирішив стати підприємцем уже після відвідування семінарів служби зайнятості та проходження професійної діагностики.

Отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, Григорій започаткував власну торгову марку «Добробрат». Уже чотири роки це сімейний бізнес Григорія.

Продукція «Добробрату» різноманітна: цукати з гарбуза, кабачка, редьки, буряка, яблук, цукерки з цукатів в шоколаді. Усю сировину вирощують сім’єю на власному городі, а шоколад виробляють із натуральних какаобобів.

«Родзинкою» є виробництво сиру та морозива із козиного молока, які не мають аналогів в Україні.

Продукція родини Михальових розходиться «на ура» як на місцевому, так і на обласному ринках. Адже найвищу якість гарантує виробник, а спробувавши її  один раз – стаєш постійним покупцем!

А ще Григорій Михальов, атовець та успішний підприємець, із задоволенням бере участь у  семінарах з пошуку роботи, які проводять фахівці центру зайнятості. Там він ділиться з безробітними не тільки власним досвідом ведення сімейного бізнесу, а ще пригощає крафтовими смаколиками.