Небайдужий, вмотивований та цілеспрямований. Ці слова про колишнього нашого клієнта, який скористався програмою з одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, а нині – успішного сумчанина із активною громадською позицією Максима Корнієнка.

Майже рік тому за допомогою Cумського міського центру зайнятості  Максим швидко змінив свій статус шукача роботи на приватного підприємця та зумів поєднати у понятті «власна справа» і фінансову незалежність, і самореалізацію. Завдяки одноразовій виплаті наразі є можливість успішно поєднувати надання консультативних та експертних послуг підприємствам на умовах аутсорсінгу із активною участю у громадському житті міста. Будучи одним із натхненників та керівником коаліції громадських організацій «Сумська платформа реформ», Максим Корнієнко став ініціатором популяризації серед населення державних програм підтримки підприємництва і детінізації зайнятості. Так, на запрошення громадської організації, улітку Сумський міський центр зайнятості на засадах соціального партнерства став одним із учасників просвітницького семінару для зацікавлених у відкритті власної справи містян.
До складових формули успіху «фах», «досвід», «бажання» служба зайнятості гарантовано додає «сприяння» для тих, хто дійсно прагне змін!