оп

Компанія «Аутомотів Електрік Україна» є одним із представництв компанії PRETTL automotive на ринку праці України. Завдяки високій якості кабельної продукції, що виготовляється, компанія PRETTL є надійним партнером для виробників автомобілів. Кабелі компанії користуються незмінним попитом, оскільки мають високий стандарт якості.

У зв’язку з розширенням виробничих потужностей підприємство запрошує на роботу: електромонтажників-схемників, операторів, налагоджувальниківустаткування, контролерів якості. Всього близько 100 вакансій із заробітною платою від 4 000 до 7 000 грн.

Для працівників на підприємстві створені безпечні та сучасні умови праці: офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, фітнес за рахунок підприємства, харчування, дружній колектив, навчання та перепідготовка розвиток та кар’єрний ріст.

Компанія PRETTL складається з п’яти підрозділів: Automotive, Appliance solutions, Electronics, Energy та ProSys. Разом вони створюють групу Prettl – успішне міжнародне об’єднання підприємств, в яких працює більш ніж 10000 співробітників. Понад 35 філіалів відкриті в 25 країнах світу і працюють як незалежні компанії.

Довідково:

Більш детально ознайомитись із роботою та умовами праці можна завітавши на підприємство:

ПН. – о 14:15 год.

ВТ, СР, ЧТ – о 10:00 год. кожного тижня.

Виробничі потужності підприємства знаходяться за адресою:

м. Чернівці, вул. Руська, 248 (р-н заводу Гравітон).