Особливу увагу служба зайнятості приділяє адаптації до умов мирного життя демобілізованих учасників антитерористичної операції. Тому, одним з пріоритетних завдань служби зайнятості є працевлаштування учасників АТО. У Турійському районному центрі зайнятості Волинської області спеціалісти ведуть злагоджену співпрацю з роботодавцями району щодо можливості працевлаштування цієї категорії громадян.

Нещодавно за допомогою до центру зайнятості звернувся вчорашній боєць АТО Леонід Гурський.

Під час розмови з’ясували, що він має досвід роботи тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва та водія автотранспортних засобів, а також немалий досвід роботи за фахом слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування. Такі вміння є актуальними на ринку праці Турійщини.

В районі є декілька фермерських господарств і в одне з них, а саме у фермерське господарство «Перлина Турії», було направлено учасника АТО. Йому запропонували роботу за професією слюсар з ремонту автомобілів.

Щоб адаптуватися до нового робочого місця, для Леоніда організували стажування на підприємстві. Відтепер Л. Гурський має роботу. В господарстві працівником задоволені. І не дивно, адже Леонід хороша працьовита людина, яка вміє не тільки Батьківщину захищати, але й добре працювати.