Черкащанин Павло Прибіш пішов добровольцем у зону АТО одразу після закінчення магістратури. У 2015 році після демобілізації він не зумів самостійно знайти роботу, тому звернувся до Черкаського міського центру зайнятості.

Фахівці Служби зайнятості порекомендували ініціативному хлопцю відкрити власну справу. Аби отримати допомогу від держави, треба мати лише бажання, ідею і чіткий бізнес-план. Павло обрав оптимальний напрям для власної справи – продаж дитячого профілактичного взуття. Невдовзі він підготував та успішно захистив бізнес-план. Отримавши одноразову допомогу по безробіттю, у свої 24 Павло вже став успішним підприємцем: разом з дружиною він відкрив спеціалізований магазин «Proftop».

«Зараз ми продовжуємо активно аналізувати ринок праці, ведемо рекламну кампанію та намагаємося створити максимально якісний сервіс для наших маленьких клієнтів та їх батьків. Також ми шукаємо нові можливості ведення справи, тому розробляємо власний сайт», – зазначив молодий підприємець.

 На цьому співпраця Павла з центром зайнятості не скінчилася. Разом з дружиною він відвідує тематичні семінари, де дізнається багато корисного про оподаткування, ведення бізнесу та комунікацію з державними органами.

«Побутує міф, що державні установи – це величезні черги і хамство, але центр зайнятості мене приємно вразив. Не зважаючи на велику кількість людей, все чудово організовано, працівники дуже ввічливі і зовсім немає черг», – поділився враженнями Павло.