Повірити в успіх започаткованої справи, не зважати на скептиків і планувати бізнес наперед – усе це to do list кожного підприємця-початківця.

Ми продовжуємо ділитися з вами #історія_успіху клієнтів служби з інвалідністю.

#Історія2

Життя тисяч українців на «до» і «після» розділила війна на Сході. Головне для тих, хто боронив нашу державу, – не втратити себе після повернення в мирне життя. Важливо сказати собі «Я зможу!» і впевнено рухатися до своєї мети.

Знайти в собі сили розпочати нове життя після участі в антитерористичній операції зміг Олександр Лайтер з Волині. Чоловік два роки захищав наш мир у зоні АТО. Проходячи службу, зазнав бойового поранення, після якого отримав ІІІ групу інвалідності. Однак важкі воєнні будні і їх наслідки не стали причиною опускати руки. Після демобілізації боєць наполегливо шукав роботу, відвідував семінари, які проводили в Ківерцівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості, цікавився можливістю започаткування власного бізнесу. Олександр давно виношував ідею займатися справою не лише для прибутку, а й для душі.

Шлях до мрії починається з маленьких кроків. Так, пан Олександр почав цікавитися равликовими фермами, дізнавався деталі цього бізнесу, відвідував тренінги та семінари за кордоном, знайшов місце для створення ферми і навіть почав налагоджувати зв’язки щодо збуту равликів. Фахівці філії скерували майбутнього бізнесмена на курси підвищення кваліфікації за напрямом «Підприємець-початківець». Після успішного захисту бізнес-плану влітку пан Олександр отримав одноразову допомогу на відкриття підприємницької діяльності та зареєструвався як фізична особа-підприємець.

Сьогодні Олександр Лайтер – підприємець, у якого все попереду. Головне – зробити перший крок, який стане початком великого шляху до втілення мрії!

#Команда_ДСЗ бажає  Олександру успіхів, а бізнесу – процвітання!