Відповідно до останніх рекомендацій, наданих Міністерством охорони здоров’я Держави Ізраїль, українські працівники, які приїжджають на роботу в Ізраїль, зобов’язані пройти тест на Covid 19 при посадці в аеропорту Бен-Гуріон і перед вильотом з України.

Станом на 01.06.2021 плата стягуватиметься за проведення тесту  на Covid 19 в аеропорту Бен-Гуріон та становить 80 шекелів (близько 25 доларів США).

Вартість тесту є частиною витрат на проїзд українського працівника.

Для полегшення процесу проходження тесту на Covid 19, за погодженням з Міністерством праці Держави Ізраїль, реєстрацію українського працівника на тест на Covid 19 здійснює роботодавець за власний рахунок.

Оскільки тест на Covid 19 є частиною витрат на проїзд, роботодавець матиме можливість вирахувати вартість тесту на Covid 19 із заробітної плати працівника.

Перед вильотом українські працівники підписують заяву стосовно проходження тесту на Covid 19 та відрахування його вартості з першої зарплати.

Відсканована копія заяви надсилається на електронну адресу: yahav-bin@piba.gov.il.

 

Заява

Управління у справах населення та імміграції

 

Приймаючий роботодавець ____________ ідентифікаційний номер/ назва компанїї____________

Шановний пане / пані!

Я _________________ (ім'я та прізвище) номер паспорта _______________, громадянство України, усвідомлюю, що відповідно до вказівок Міністерства охорони здоров’я в Державі Ізраїль та політики в’їзду іноземців до Держави Ізраїль, я зобов’язаний провести тест на   COVID-19 в аеропорту Ізраїлю відразу після мого прибуття.

Мені відомо, що вартість тесту на COVID-19 в аеропорту Ізраїлю становить 80 шекеля (близько 25 доларів США), і я згоден з тим, що поки роботодавець несе вартість тесту, він має право відрахувати зазначену суму від моєї зарплати, з урахуванням усіх інших обмежень будь-якого закону щодо відрахувань із заробітної плати працівників, включаючи заборону відрахувати понад 25% заробітної плати в будь-який місяць.

 

 Ім'я _____________ Дата _________ Підпис