Від чого залежить успіх кожної людини у житті? Існує багато різних думок та теорій з цього приводу, але є незаперечні чинники, які допомагають здобути бажане це - віра в себе, в свої сили, наполегливість, енергійність, ініціативність. І саме вони здатні під час зробити далеку, як здається, недосяжну мрію -реальністю.

Мова йтиме про людей, кого сумна статистика відносить до осіб з інвалідністю, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям та у яких варто повчитися і нам, фізично здоровим, працелюбності, наполегливості в досягнення своєї мети.

Незважаючи на свій досить таки молодий вік та стан здоров’я, Роза, звернувшись до служби зайнятості,  вже мала трудовий стаж.

Бажаючи знайти роботу, ця дівчина охоче брала участь у всіх заходах, спрямованих на вирішення питання прискорення працевлаштування,  які проводилися Знам’янським міськрайонним центром зайнятості: семінарах з техніки пошуку роботи, «особливості зайнятості молоді», спеціалізованому семінарі «Знайдемо роботу разом», «оволодій новою професією», ярмарках та міні-ярмарках вакансій та інших.

Спільними зусиллями самої дівчини, кропіткою працею всіх без винятку спеціалістів  Знам’янського  міськрайонного  центру зайнятості Кіровоградської області до Рози як до потенційного працівника була привернута увага роботодавців. Вона була направлена на стажування до приватного підприємства  Захарчук Т.В. за професією «продавець непродовольчих товарів».

Стажування дало змогу дівчині опанувати саме ті професійні навички, які потрібні на цій роботі, а роботодавцеві, в свою чергу, переконатися в професійній компетенції претендентки на посаду, зрозуміти, що інвалідність людині, яка хоче працювати, не перешкода.

Роза після успішного проходження стажування була працевлаштована на дотаційне робоче місце продавця непродовольчих товарів до ПП Захарчук Т.В.

Взагалі Знам’янським міськрайонним центром зайнятості проводиться комплексна та різнопланова робота щодо сприяння працевлаштуванню людей з інвалідністю, насамперед психологічна підтримка даної категорії, розвиток у них якостей успішної людини, організовуються заходи направлені на підвищення конкурентноздатності людини з інвалідністю на ринку праці, це і професійна підготовка під замовлення роботодавців, у тому числі і шляхом стажування, навчання методам самопрезентації та під час проведення масових заходів, семінарських занять.

Отже, служба зайнятості завжди готова допомогти людям, яким найважче знайти своє місце в житті, які не можуть конкурувати на рівних на ринку праці, хоча нерідко мають більше бажання працювати, аніж інші.