Майже шість років Олена Григоренко пропрацювала фахівцем в Липовецькому районному центрі зайнятості. Зарекомендувала себе  хорошим спеціалістом, яка протягом багатьох років допомагала шукати роботу безробітним жителям Липовеччини. Щоденно працюючи з людьми, жінка зрозуміла, що має хист до психології. Так з’явилася мрія стати психологом.

Маючи спеціальність економіста, Олена скористалася можливістю навчатися в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості і в 2018 році нарешті здобула спеціальність психолога.

І все нібито складалося чудово, однак у серпні 2018 року Олена Григоренко втратила роботу через ліквідацію Липовецького районного центру зайнятості.

Звичайно, що для пошуку нової роботи жінка звернулася до своїх  колишніх колег.

Враховуючи освіту жінки, кар’єрний радник запропонував Олені Олексіївні вакансію психолога в Липовецькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Пройшовши успішно співбесіду з роботодавцем, пані Олена в червні 2020 року була працевлаштована.

Зараз Олена продовжує працювати практичним психологом в комунальному закладі «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради. Колеги говорять про неї як про професіонала своєї справи, яка має індивідуальний підхід до кожного, яка допомагає знайти вирішення будь-якої проблеми.

 «Дякуючи професійній роботі фахівців служби зайнятості, я змогла знайти омріяну роботу психолога навіть у невеликому містечку», – говорить Олена Григоренко.