оп

Публічне акціонерне товариство «Харківський машинобудівний завод «Світло шахтаря» виробляє обладнання для гірничорудної промисловості та є одним з найстаріших машинобудівних підприємств Харківщини. Роботу підприємства забезпечує понад 1600 співробітників, частина з яких була укомплектована за сприянняСлужби зайнятості. Лише протягом останніх 2 років служба зайнятості влаштувала на підприємство понад 50 співробітників. Наразі підприємство має ще 33 вільнівакансії.

Працівниками служби зайнятості організовуються зустрічі безробітних з представником роботодавця. Під час спілкування, претенденти можуть отриматиінформацію, стосовно вільних вакансій, заробітної плати та умов праці.

На підприємстві є потреба у таких спеціальностях: оператор станків з програмним управлінням, шліфувальник, електрозварювальник ручної зварки, заточник.

ПАТ «Харківський машинобудівний завод «Світло шахтаря» - це одне з найстаріших машинобудівних підприємств Харківщини, яке було засновано в 1981 році.Кількість трудового колективу налічує близько 1613 чоловік.