Через військові дії, житель Донецької області Ілля Миколайович, змушений був залишити місце проживання. У м. Хмельницькому здійснював і пошук житла і місця роботи. Ілля Миколайович, особа з обмеженими фізичними можливостями (3 група інвалідності), влаштувався самостійно на роботу налагоджувальником устаткування керамічного виробництва на ТДВ "Хмельницький завод будівельних матеріалів". Проте, з певних причин в листопаді 2020 року знову залишився без роботи.

Деякий час пошук роботи здійснював самотужки, але самостійний пошук роботи не був успішним. Тоді, за сприянням в працевлаштуванні звернувся до Хмельницького міського центру зайнятості. Разом із кар’єрним радником, шляхом проведення профілювання, визначили можливості щодо працевлаштування, розробили індивідуальний план працевлаштування.

Сьогодні Ілля Миколайович працює слюсарем-ремонтником на ДП «Новатор», куди був працевлаштований за сприяння центру зайнятості в січеі 2022 року.

 «Інвалідність – не вирок»

«Інвалідність – не вирок», саме так стверджує колишній безробітній з обмеженими фізичними можливостями Геннадій Вікторович (2 група інвалідності), мешканець м. Славути, який в листопаді 2021 року в зв’язку з певними обставинами залишився без роботи. Майже одразу після звільнення звернувся за допомогою до Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

Саме індивідуальний підхід до проблем щодо пошуку роботи пана Геннадія, визначення ряду заходів, необхідних для його працевлаштування, дало змогу швидко знайти підходящу роботу.

Так, за сприяння служби зайнятості, в травні 2022 року, Геннадій Вікторович був працевлаштована на ПрАТ "Славутський хлібозавод" оператором котельні.