Одним із прикладів успішної підприємницької діяльності є історія Інни Рибак. Жінка має дві освіти – інженера-технолога (швейне виробництво) та практичного психолога, утім, завжди хотіла працювати з дітьми та молоддю.

Втративши роботу, пані Інна звернулась до Хмільницької міськрайонної філії, що на Вінниччині. Фахівці служби зайнятості одразу помітили її організаційні й підприємницькі здібності та неабияке прагнення допомогти родинам, де є дітки з особливими потребами. Хоча і сама жінка належить до соціально вразливих категорій, оскільки має інвалідність.

За направленням Хмільницької міськрайонної філії жінка пройшла навчання за напрямом «Основи малого бізнесу», підготувала бізнес-план, який успішно захистила на комісії з надання одноразової допомоги для організації підприємницької діяльності.

Так, торік у квітні Інна Василівна започаткувала власну справу – «Індивідуальна мистецька діяльність» з акцентом на ведення психологічної діяльності та арт-терапії. Пані Інна орендує власний кабінет для майстер-класів, тренінгів, психологічних ігор та індивідуальних консультацій.

Інна Рибак уклала договір з ГО "Спільний Шлях" для проведення психокорекційних та консультативних занять з дітками, які мають особливі потреби. Восени 2018 року провела корекційно-розвивальну роботу з учнями шкіл, що отримують освіту за інклюзивною формою навчання.

Мають популярність тренінги пані Інни для колективів та груп старшокласників, а також майстер-класи.

Щоб знати останні тенденції в арт-терапії, Інна постійно підвищує кваліфікацію, відвідуючи тренінги та курси. Крім того, вона є спікер-тренером психологічних фестивалів "Живи" та "ПсиФея".