Молода чортківчанка Надія Шликова сьогодні успішна бізнес-леді, власниця рекламної агенції «Craft», яка займається справою, що їй не лише подобається і вдається, а й приносить прибуток –рекламними послугами: розробкою дизайну і друком різноманітної рекламної продукції.

Старт у підприємництві їй допомогли зробити фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

 Мама двох діток, за освітою магістр з банківської справи, залишившись без роботи, минулоріч звернулася по допомогу в працевлаштуванні до райфілії ОЦЗ. Кар’єрна радниця, поспілкувавшись із Надією, зрозуміла, що ця активна, цілеспрямована жінка з «вогником» в очах має мрію – працювати самостійно, а ще – знання та уміння в рекламній сфері. Надія відвідала семінар з основ бізнесу та тестування на виявлення схильності до підприємницької діяльності. Відтак Надія Шликова остаточно впевнилася, що власна справа – це її шлях до успіху.

 А далі чортківчанка почала робити конкретні кроки до здійснення мрії – за направленням служби зайнятості пройшла стажування за напрямом «Провадження підприємницької діяльності», склала бізнес-план на тему «Рекламна діяльність» та успішно його захистила, отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

 «Відтоді життя закрутилося зовсім по-іншому, – каже Надія Шликова. – Вважаю, що для успіху в бізнесі необхідно мати чітку мету та бути наполегливою в їі досягнені, а ще – бути уважною до своїх клієнтів. Так дію сама і раджу іншим».