Переселенка з Донецька Наталя Ганцура працевлаштована службою зайнятості електрозварником і є єдиною жінкою в колективі.

Переїхала молода жінка до Рожищена із Донецька тільки в жовтні поточного року. І відразу звернулася за пошуком роботи до Служби зайнятості. Як виявилося, до цього жінка працювала на шахті кочегаром, а також має досвід роботи понад три роки електрозварником ручного зварювання. Дана професія досить велика рідкістьсеред жінок, хоча вакансій в базі даних Служби більш ніж достатньо.

Опрацювавши всі можливі варіанти, Н. Гацурі було запропоновано пройти співбесіду на ТОВ «Хадеа стіл компані». Вільна вакансія передбачала роботу на автоматичних та напівавтоматичних машинах, що не зупинило молоду переселенку зустрітися з роботодавцем.

На сьогоднішній день Наталі заздрять навіть колеги-чоловіки. Адже вона успішно пройшла стажування та з листопада місяця приступила до роботи. В свою чергуроботодавець дуже задоволений новою працівницею і довірив їй одну із найскладніших ділянок роботи – зварювання валів. Виготовлена продукція експортується до Німеччини та Франції.

Довідково: ТОВ «Хадеа стіл компані» тісно співпрацює з компанією «Хеммель», яка виробляє подрібнювальну техніку. Відповідно «Хадеа стіл компані» виготовляєдля компанії окремі деталі.

Співпраця зі службою зайнятості ведеться з 2008 року. Так, лише у 2017 році на підприємство було працевлаштовано близько 30 осіб. Всього на підприємствіпрацює близько 70 осіб.

Також, протягом 2015-2016 років 19 осіб з числа безробітних працевлаштовано за умови компенсації роботодавцю ЄСВ, які і досі працюють на підприємстві.