Демобілізація… Кілька годин дороги і раптом – мирне життя. Інші пріоритети, цінності, звуки та образи: цілуються закохані, малюки граються на дитячих майданчиках, аромат свіжої випічки з магазинчику зі свіжим хлібом, розмови покупців у магазинах… Звичайні буденні клопоти вже незрозумілі…Воєнні дії назавжди накладають відбиток на долі людей, спонукають до переоцінки життєвих цінностей, впливають на фізичне та психологічне здоров’я. Повернувшись у мирне життя, колишні бійці стикаються з проблемою – знайти роботу.

Надання інформаційної та психологічної допомоги, сприяння в працевлаштуванні – ось головні напрямки роботи служби зайнятості із демобілізованими бійцями. Фахівці Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості особливо уважно та ретельно ставляться до потреб кожного АТОвця, який звернувся в службу зайнятості.

Після повернення із зони бойових дій по допомогу в працевлаштуванні до служби зайнятості звернувся Сергій Богайчук. У Підволочиському ТОВ «Люкс» на той момент шукали оператора заправних станцій. Фахівці служби зайнятості обговорили варіанти працевлаштування із Сергієм і запропонували звернутися до керівника товариства Анатолія Белошицького. Роботодавцю сподобався енергійний та цілеспрямований молодий чоловік. Варіант майбутнього працевлаштування був привабливий для обох.

«Раніше я думав, що оператором заправних станцій працювати зовсім не складно, – ділиться своїми думками Сергій, – але з часом переконався, що ця робота має свою специфіку, особливості. Але коли справа подобається, можна всього навчитися. Головне, щоб робота приносила задоволення працівнику і користь людям».

«Сергій – дисциплінований, надійний та пунктуальний, до своїх професійних обов’язків ставиться відповідально. Ми задоволені його роботою, на такого працівника дійсно можна покластися, – каже керівник ТОВ «Люкс».

Нова робота, яка припала до душі, дозволила колишньому воїну адаптуватися до мирного життя, опанувати себе, успішно працювати, реалізовуючи свої професійні вміння та навички.