Коли тобі 53 роки і ти втрачаєш роботу, одразу виникає питання, що робити далі?

Така історія трапилася з мешканкою селища Козелець, що на Чернігівщині. Наталія Вертай не розгубилася та звернулася до служби зайнятості де їй порадиливідкрити власну справу. Вона пройшла навчання на цільових курсах та отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи.

Ідея відкрити весільний салон виникла у молодшої дочки Олесі. До слова, в честь неї і було названо салон. На сьогоднішній день бізнес користується великим попитом не лише у жителів селища, а і у мешканців сусідніх районів та областей. І це не даремно, адже салон має широкий асортимент вибору не тільки весільного, а й національного вбрання.

Відкриття власно бізнесу – це справа не із легких, тому допомагала вся  родина. Головне у будь якій діяльності є підтримка рідних. «Я зрозуміла, що сім’я для мене – це головна  цінність, це мої крила» - говорить підприємниця.

Які б перепони не влаштовувала тобі доля на життєву шляху, завжди знайдуться люди, які тебе підтримають, порадять, допоможуть. Головне, вірити та йти вперед до своєї мети не озираючись назад.