Євген Культа – житель Миколаївщини. Демобілізований із зони проведення АТО довгий час не міг знайти роботу, тож за допомогою звернувся до Южноукраїнського районного центру зайнятості.

Фахівці служби зайнятості запропонували безробітному започаткувати власну справу. Для початку Євген відвідав семінари «Як розпочати власний бізнес» та «Від бізнес-ідеї до власної справи», де отримав чимало корисної інформації, пов’язаної з організацією підприємницької діяльності.

Проаналізувавши перспективи розвитку підприємництва в місті, чоловік вирішив відкрити міні-пекарню, адже приватного виробництва хлібобулочних виробів у Южноукраїнську майже немає. За рахунок одноразової виплати допомоги по безробіттю та власних фінансових заощаджень Євген орендував приміщення та придбав необхідне устаткування.

«Перевага приватних пекарень в індивідуальному підході до споживача. Вони можуть швидко змінити вид продукції. Також міні-пекарні можуть пропонувати своїм клієнтам різноманітну і навіть ексклюзивну продукцію, попит на яку завжди є», – зазначив молодий підприємець.

Євген Культа переконаний, що для ініціативних та підприємливих людей тимчасове безробіття – це період пошуку шляху до самовдосконалення. Звичайно, підприємництво – непроста справа, але водночас, це – реальний шанс реалізувати свої можливості та досягти власного добробуту.

До відома, протягом січня-травня поточного року за сприяння служби зайнятості 14 демобілізованих учасників АТО Миколаївської області започаткували власну справу шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю. По Україні ця цифра складає 562 людини.