У липні 2015 року до Новогродівського міського центру зайнятості Донецької області за сприянням у працевлаштуванні звернулась Людмила Королькова.

Жінка закінчила Харківський фінансово-економічний коледж і тривалий час працювала за фахом. Багато років вона успішно займалась бізнесом, проживала у місті Ясинувата. Та через події, що відбувалися у її рідному місті, довелося покинути свій дім.

Перебуваючи на обліку у центрі зайнятості, Людмила активно шукала роботу – була постійним учасником заходів від служби зайнятості, дослухалась до рекомендацій особистого консультанта, прагнула якнайшвидше працевлаштуватись. У жінки була головна умова – щоб вчасно платили заробітну плату, адже потрібно було забезпечувати свою сім’ю.

У жовтні місяці з’явилась вакансія кореспондента газети «Региональные вести». Після співбесіди з роботодавцем, Людмилі запропонували пройти стажування  у редакції, а вже у листопаді вона працевлаштувалась.

Людмила Королькова знає, що людина протягом свого життя має професійні злети і падіння, але рекомендує ніколи не впадати у відчай, а наполегливо йти до мети, адже роботу знаходить той, хто її шукає.