Участь у бойових діях для багатьох людей стає переломним моментом у житті. Війна загартовує характер і породжує бажання бути незалежним: зайнятися власною справою і працювати на себе.

Учасники бойових дій мають величезний потенціал для успішного ведення власної справи: висока відповідальність, навички швидкого реагування на обставини, готовність до ризику.

Державна служба зайнятості, в разі відсутності підходящої роботи, надає змогу отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Серед бізнесменів-початківців Сумщини – учасник АТО, Василь Старков. Звільнившись зі служби, він вирішив здійснити свою мрію. Маючи досвід роботи слюсаря-сантехніка, тесляра, робочого будівельної бригади, інженера, він вирішив відкрити підприємництво з надання ремонтно-будівельних послуг населенню. Звернувшись до Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості, після індивідуальних консультацій та тестування Василь пройшов безкоштовне професійне навчання з основ підприємницької діяльності, написав й захистив бізнес-план. Далі – зареєструвався як суб’єкт підприємницької діяльності та отримав кошти на відкриття власної справи.

Завдання, яке наразі ставить перед собою Василь Старков: індивідуальний підхід до кожного клієнта, швидкість здійснення робіт, надання гарантій.

Саме такі приклади відкриття власного бізнесу колишніми бійцями АТО – є доброю мотивацією для інших. А фахівці служби зайнятості бажають Василеві нових звершень та успіхів в усіх починаннях.