Повернувшись із зони проведення АТО/ООС, Вадим Присяжнюк з Устинівки, що на Кіровоградщині,  започаткував власну справу за сприяння служби зайнятості.

«Участь у бойових діях як для мене, так і для багатьох військовослужбовців стала переломним моментом, це змусило переглянути усталені життєві пріоритети та прагнення. Саме тому більшість АТОвців після повернення додому прагнуть реалізувати свої задуми та  бажання, працювати на самого себе», – розповідає Вадим.

За весь трудовий шлях, який він розпочав у 1998 році, довелося працювати і підсобним робітником, і охоронником, і продавцем непродовольчих товарів.

Непохитні патріотичні переконання спонукали молодого чоловіка підписати контракт на проходження військової служби в Збройних силах України. Понад три роки Вадим ніс службу у зоні проведення АТО/ООС на посаді старшини мінометної батареї десантного штурмового батальйону.

Невдовзі після демобілізації з військової служби Вадим повернувся до рідного селища, по допомогу в працевлаштуванні звернувся до  Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. 

Після індивідуальних консультацій та профілювання пан Вадим  вирішив здійснити свою давню мрію – займатися бджільництвом. Його ініціативу  підтримала родина. Незабаром чоловік успішно захистив бізнес-план і отримав одноразову допомогу по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності, яку витратив на закупівлю вуликів, рамок, спеціального інвентарю для роботи на пасіці.

Сьогодні Вадим готує вулики до весни, вивчає спеціальну літературу з правильного розведення бджіл, а сімейний досвід і відповідальність допоможуть налагодити прибуткове виробництво бджолиної продукції.

На думку пана Вадима, кожна людина має займатися улюбленою справою, і лише тоді результат цієї праці матиме успіх.