Сьогодні ми продовжуємо ділитися з вами #історія_успіху клієнтів служби з інвалідністю, які започаткували власну справу.

#Історія3

Здобувши освіту фельдшера, Наталя Рінк 3 роки працювала медичною сестрою у терапевтичному відділенні районної лікарні. У 2005 році вступила до Збройних сил України і стала військовим медиком. З початком АТО Наталя брала участь у бойових діях на Сході України, надавала бійцям медичну допомогу та психологічну підтримку.

Через погіршення стану здоров'я військову справу довелося покинути: Наталя отримала групу інвалідності. По допомогу в подальшому працевлаштуванні звернулася  до Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості.

Пані Наталя виконувала рекомендації кар’єрного радника: пройшла профдіагностичне тестування, дізналася про можливості відкриття власного бізнесу. Зрештою, вирішила здобути нову, суміжну з медициною, професію – косметолога.

Успішно закінчивши курс навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, Наталя зареєструвалася як фізична особа-підприємець та орендувала місце в косметичному салоні Харкова. Наразі жінка успішно реалізує свій потенціал у царині жіночої краси.

#Команда_ДСЗ бажає пані Наталі задоволених клієнтів та можливостей для розвитку бізнесу.