Жителька міста Сміли – Ілона Тимошенко за фахом економіст, закінчила  Черкаський державний технологічний університет. Нині  Ілона працює провідною бухгалтеркою Смілянського міськрайонного центру зайнятості.

«Перш ніж знайти роботу я перебувала на обліку в міськрайонному центрі зайнятості. За направленням фахівців відвідувала різноманітні семінари, завдяки яким освоїла техніку з пошуку роботи. Брала участь у презентаціях роботодавців, проходила співбесіди. Служба зайнятості завжди сприяла пошуку роботи, фахівці давали дієві поради. Моя кар’єрна радниця запропонувала пройти співбесіду на посаду бухгалтера в міськрайонному центрі зайнятості».

 «За результатами профілювання вдалося визначити професійні якості Ілони. Я побачила її потенціал та реальні можливості, тому запропонувала саме цю актуальну вакансію», – зауважує кар’єрна радниця Надія Кондратенко.

«У перші місяці роботи Ілона зарекомендувала себе як хороший фахівець і колега. Має вищу освіту та досвід роботи бухгалтером. З нею легко та приємно працювати», – прокоментувала начальниця відділу бухгалтерського обліку Леся Тихенко.

 «Для якнайшвидшого працевлаштування клієнтів служби зайнятості з січня 2019 року реалізовується новий проект – інститут кар’єрних радників, яким впроваджено в службі зайнятості єдиного куратора для безробітних. Кар'єрний радник працює з кожним клієнтом окремо. Він бачить перешкоди, які стоять перед клієнтом на ринку праці в момент працевлаштування, та допомагає подолати їх. Ця особа є помічником у разі звернення безробітного до служби зайнятості. Переконана, що громадянин буде довіряти тому фахівцю, з яким вже вирішував свої проблемні питання та отримав кваліфіковану допомогу та підтримку на шляху до побудови власної  кар’єри», – наголошує директор Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська.

Якщо ви шукаєте роботу – неодмінно завітайте до будь-якого центру зайнятості, зручного для вашого відвідування.