Коли людина залишається без роботи, вона звертається по допомогу до служби зайнятості, однією із послуг якої є надання допомоги у відкритті власної справи. Не кожен готовий взяти на себе відповідальність за своє професійне майбутнє, але є люди, які наважуються зробити рішучий крок і розбудовувати власний бізнес.

Свого часу Ольга Єрохова звернулася до Шосткинського міськрайонного центру зайнятості, що на Сумщині, де їй запропонували допомогу у відкритті власної справи. Скориставшись такою нагодою, Ольга вирішила започаткувати кавовий бізнес. Починала вона з декількох кавових апаратів, потім орендувала невеликий відділ у магазині, а тепер Ольга – власниця єдиної в місті кав’ярні-клубу «Черный кофе». Вона не просто створила маленький острівець затишку, де завжди панує терпкий аромат справжньої кави, а ще й підтримує талановитих шосткинців, розміщуючи в залі їхні роботи.

Співпраця з службою зайнятості не обмежилася лише одноразовою допомогою на відкриття власної справи. Фахівці Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості підібрали спеціалістів для роботи в кав’ярні. Тож зараз Ольга Миколаївна – успішна бізнес-леді, яка створила робочі місця і планує надалі розширяти свій бізнес.